Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na niezwykłą wystawę, nad którą jako Klinika Platinum objęliśmy mecenat.

#lessismore. Naturalnie piękne kobiety to coś więcej niż wystawa fotografii. To sposób na ukazanie siły bohaterek – pewnych siebie kobiet, które idą własną drogą. To także projekt stworzony przez twórcze kobiety – Patrycję Toczyńską i Carolinę Adamczak. W niecodziennej sesji zdjęciowej udział wzięły m.in. Lidia Popiel, Beata Sadowska, Edyta Herbuś, Ania Rusowicz i Katarzyna Bonda.

W obiektywie Patrycji Toczyńskiej znalazły się m.in. artystki, aktorki, pisarki, wokalistki i dziennikarki. Choć wykonują różne zawody i oddają się rozmaitym pasjom, łączy je szczerość i autentyczność. Te rzadkie dziś cechy przejawiają się nie tylko w braku makijażu i retuszu. To rodzaj odwagi, by żyć i tworzyć po swojemu, nie czekając na potwierdzenie z zewnątrz.

W terminie 09.03 – 08.04 zdjęcia wyeksponowane zostaną w przestrzeni Art SPA Zamku Topacz – miejscu, gdzie spotykają się relaks i sztuka. Naturalnie piękne kobiety inspiruje do poszukiwań prawdziwego piękna. Tego, które wynika z poczucia własnej wartości, a nie sztucznych dodatków.