Wielu pacjentów z przerażeniem myśli o wizycie u stomatologa, co często jest przyczyną odkładania tego obowiązku w czasie, co natomiast negatywnie wpływa na stan uzębienia. Nowoczesna stomatologia staje temu problemowi na przeciw oferując znieczulenia, które pozwalają przeżyć nawet najtrudniejszą wizytę bez bólu i strachu. Wizyta u dentysty już nie musi kończyć się dyskomfortem i cierpieniem ze strony pacjenta. Jest to także metoda korzystnie wpływająca na swobodę pracy lekarza. Znieczulenie w przypadku trudnych, długotrwałych zabiegów jak leczenie kanałowe czy ekstrakcja zęba jest zalecane. Czas działania środka znieczulającego jest zależny od indywidualnej tolerancji pacjenta, natomiast najczęściej ustępuje do dwóch godzin po jednorazowej aplikacji. W naszym gabinecie możliwe jest skorzystanie ze znieczulenia:

  • znieczulenie miejscowe – wykorzystywane najczęściej z racji skoncentrowanego obszaru działania. Aplikuje się je przy użyciu igły w okolice zęba bądź zębów poddawanych zabiegowi. Eliminuje dolegliwości bólowe, natomiast pacjent pozostaje przytomny. Po zakończonym leczeniu pacjent może przejść do normalnego funkcjonowania
  • znieczulenie ogólne – pacjent podczas jego zastosowania jest nieprzytomny. Wykonywane przez najlepszego w swoim fachu anestezjologa Macieja Garncarka, który rozumie potrzeby oraz obawy pacjentów lękliwych, panicznie bojących się wizyt u stomatologa.

Wszystkie oferowane znieczulenia są w pełni bezpieczne i dobierane zgodnie ze stanem zdrowia i potrzebami pacjenta. Od teraz wizyty w klinice stają się czystą przyjemnością, a piękny uśmiech pacjentów to najlepsza wizytówka naszych gabinetów.

Zapisz się na wizytę