Klinika Platinum powstała ponad 21 lat temu, a jej głównym założeniem od zawsze była pomoc i zdrowie pacjentów. W myśl tej zasady w trakcie zabiegów oraz leczenia wykorzystywane są nowoczesne sprzęty, oraz technologie, aby w efekcie mieć pewność, że usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści regularnie uczestniczą w szkoleniach, co przekłada się na wzrost jakości usług.

W naszej pracy stawiamy na holistyczne podejście do pacjentów. Lekarze współpracują ze sobą, dzielą się wiedzą oraz doświadczeniem, aby dobrać najlepszą metodę leczenia i tym samym osiągnąć oczekiwany efekt. Pacjent nigdy nie opuszcza naszych gabinetów bez kompleksowej opieki. Nasza klinika, dzięki niezawodnemu personelowi oraz indywidualnemu podejściu do pacjentów posiada szerokie grono pacjentów, którzy wracają do nas z pełnym zaufaniem i bez obaw.

Klinika Platinum we Wrocławiu znajduje się w dwóch lokalizacjach — przy ulicy Zwycięskiej 43 oraz Księcia Witolda 49. Każda została wyposażona w profesjonalne unity stomatologiczne, a także tomografy do wykonywania ostrych zdjęć pantograficznych oraz w pracownię radiologiczną. Bogactwo nowoczesnych urządzeń pomaga nam w niesieniu szybkiej i skutecznej pomocy u pacjentów bólowych oraz takich, którzy za wizytami u dentysty nie przepadają. Plany leczenia dobieramy w sposób indywidualny, aby pacjent mógł cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem niezależnie od problemu, z jakim się zgłosi.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, o czym przekonały się już setki pacjentów!

Klinika Platinum stawia na bezpieczeństwo w każdym aspekcie, dlatego też obiekt został wyposażony w systemy do dezynfekcji powietrza, które chronią odwiedzających przed wirusami, bakteriami, a także grzybami. W gabinecie oraz poza nim zachowana jest sterylność porównywalna z tą, która panuje w szpitalach czy salach operacyjnych.

Z nami możesz czuć się bezpiecznie!