Joanna Zawirska-Poła

Jest lekarzem stomatologiem i certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Dyplom uzyskała w 2009 roku.
Swoją wiedzę i umiejętności rozszerzała na wielu szkoleniach i międzynarodowych kongresach.

Medycyna Estetyczna i Stomatologia są Jej pasją od wielu lat.
W Stomatologii Jej głównym zakresem działań jest nadawanie Pacjentom pięknego uśmiechu poprzez działania protetyczne tj.licówki, korony, odbudowy na implantach, pełne rehabilitacje łuków zębowych, przebudowy okluzji.
U doktor Joanny nasi Pacjenci odbywają również konsultacje pierwszorazowe, na których po pełnej diagnostyce doktor ustala chronologię zalecanych działań stomatologicznych, by wybrać najbardziej optymalną ścieżkę postępowania dla Pacjenta.

Dziedziny Medycyny, którymi, na co dzień zajmuje się doktor są ze sobą ściśle związane. Przenikają się wzajemnie zarówno pod względem anatomii obszaru wykonywanych najczęściej w Medycynie Estetycznej zabiegów, jak i
ścisłego wpływu zdrowotnego, funkcjonalnego i estetycznego. Kompleksowe spojrzenie na pacjenta to jest to co wyróżnia naszych lekarzy.
Dr Joanna Zawirska-Poła jest tego idealnym przykładem, każdy Jej pacjent czuje się bezpiecznie i pewnie, gdyż to holistyczne podejście cechuje umiar, dążenie do naturalnego wyglądu, wyczucie estetyki i harmonii oraz bezpieczeństwo Pacjenta.