Iga Sokół

Iga Sokół

Lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Doświadczenie akademickie pozwoliło jej zdobyć solidne podstawy w dziedzinie stomatologii, które teraz wykorzystuje i doskonali w codziennej praktyce zawodowej. Wśród jej zainteresowań szczególne miejsce zajmuje chirurgia oraz odbudowa estetyczna – dziedziny, w których chciałaby się w przyszłości doskonalić, jednak w codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim problemami, dotykającymi większości pacjentów, czyli leczeniem zachowawczym oraz endodoncją.

Ze względu na fakt, że często jest pierwszym lekarzem z zespołu, z którym kontaktuje się pacjent, podchodzi do każdego przypadku w sposób indywidualny i spoglądając kompleksowo na występujące dolegliwości pomaga w obraniu właściwego kierunku leczenia u innych specjalistów.

Dzięki empatii oraz cierpliwości potrafi stworzyć przyjazną atmosferę w gabinecie, która pomaga pacjentom poczuć się komfortowo i zrelaksować się podczas wizyty. Nieustannie dba o samopoczucie swoich pacjentów, stosując technologie i metody leczenia, które eliminują dyskomfort.

Od początku swojej drogi zawodowej wyróżnia się nie tylko pasją do stomatologii, ale także zaangażowaniem w działalność naukową oraz organizowanie akcji profilaktycznych w ramach kół naukowych.