Agnieszka Łukowicz

Agnieszka Łukowicz

Lekarz dentysta, Master of Science Orthodontics (MSc)

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizację z ortodoncji otrzymała na Uniwersytecie w Sienie (tytuł Master di secodno livello in ortognatodonzia). Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Odbyła liczne cykliczne spotkania ortodontyczne z najbardziej uznanymi wykładowcami z zakresu ortodoncji, między innymi:

  • 2-letni program teoretyczno-praktyczny Face,
  • 2-letni teoretyczno-praktyczny Mirabella Orthodontic Program,
  • intensywny kurs Biomechanics in Orthodontics we Włoszech.

Nieustannie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu ortodoncji w Polsce i na świecie, co skutkuje ciągłym podnoszeniem kwalifikacji.

Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu systemem zamków samoligaturujących, klasycznych aparatów stałych ligaturowych jak i w rewolucyjnym leczeniu nakładkowym.

W pracy wykorzystuje najnowocześniejszy skaner wewnątrzustny iTero firmy Invisalign, jak i Primescan Sirona Dentsply. Pozwala to z najwyższą dokładnością zaplanować leczenie w formie cyfrowej, eliminuje konieczność pobierania tradycyjnych wycisków szczęk i podnosi komfort pacjenta. W przypadku iTero – przy pomocy nakładek – można nawet zobaczyć symulację efektów leczenia.

„Kocham swoją pracę, która jest moją największą pasją! W codziennej praktyce czerpię radość i satysfakcję z każdego nowego uśmiechu moich pacjentów”.