Pracownia Radiologiczna

Gendex GXCB-500 HD

tomograf gendex

Dzięki aparatowni GENDEX GXCB-500HD możemy zaoferować Państwu wykonanie tomografii stożkowej szczęki wraz z zatokami, żuchwy, stawów skroniowo-żuchwowych. Wszystkie funkcje potrzebne, od planowania implantu (w tym uzupełnienia materiałami kościotwórczymi) do opcji CAD/CAM rozpoczyna się od skanu 3D. Tomograf GXCB-500 HD zapewnia lekarzom cenne dane do planowania implantów, trójwymiarowy „widok chirurgiczny”, który można pociąć na przekroje w dowolnej płaszczyźnie. Informacja taka jest konieczna do określania zmienności budowy anatomicznej, które może mieć wpływ na powodzenie zabiegu.Ten system radiograficzny wiązki stożkowej, o średnio-dużym polu widzenia wykorzystuje sensor wysokiej rozdzielczości, który zapewnia elastyczność umożliwiającą zarówno skanowanie obrazów 3D w wielu formatach, jak i dokładnych panoramicznych obrazów 2D. Dzięki dedykowanemu trybowi skanowania małą dawką i możliwością regulacji pola widzenia w szerokim zakresie firma Gendex zapewnia użytkownikowi znaczącą redukcję dawki promieniowania, jaką otrzymują pacjenci.

 

Pracownia Radiologiczna

W naszej pracy wspiera nas najnowocześniejszy system obrazowania komputerowego DIGORA. Jest to radiografia cyfrowa o najwyższych parametrach technicznych. System DIGORA pozwala na zminimalizowanie dawki promieni RTG o 90% co oznacza że w miejsce jednego zdjęcia zrobionego w tradycyjnej technologii możemy zrobić dziesięć używając DIGORY. Pacjent otrzymuje bardzo małą dawkę promieniowania a otrzymuje cyfrowe zdjęcie o niespotykanej dotąd jakości.

System pozwala oceniać gęstość kości wyrostka zębodołowego, umożliwia przeprowadzenie symulacji wszczepu implantologicznego, mierzyć rzeczywistą długość kanałów oraz posiada wiele innych funkcji podnoszących poziom prowadzonego przez nasz zespół leczenia stomatologicznego.

Zdjęcie punktowe z nagraniem na płytę (RTG Digora) 30 zł
Tomografia komputerowa jamy ustnej z nagraniem na płytę CD 300 zł
PRZEJDŹ DO PEŁNEGO CENNIKA