Implanty stomatologiczne

Implanty stomatologiczne

Implanty:

Jest to najnowocześniejsze i najbardziej naturalne rozwiązanie w przypadku braku pojedynczego lub kilku zębów. Zapewnia całkowity komfort użytkowania, ponieważ z powodzeniem zastępuje naturalne zęby. Implant jest to sztuczny korzeń wykonany z tytanu. Korzeń ten stanowi podstawę do odbudowy zęba. Istnieje możliwość wszczepienia tylu implantów, ile jest brakujących zębów. Można również wykonać kilka wszczepów i stworzyć podparcie dla mostów. Nawet dwa implanty zapewniają dodatkowe umocowanie i doskonale stabilizują protezy całkowite. Jednak należy pamiętać że dobór najlepszej dla Państwa metody zawsze ustalany jest po konsultacji z lekarzem.

Podstawowe wiadomości o implantach.

Implant jest to niewielki tytanowy wkręt umieszczany na stałe w kości szczęki lub żuchwy. Tytan jest metalem doskonale tolerowanym przez organizm człowieka, co powoduje szybkie zintegrowanie się wszczepu z kością , a w  procesie gojenia trwającym kilka miesięcy – zrasta się z kością na stałe. Implant stanowi naturalny, stabilny fundament, na którym można wykonać  odbudowę protetyczną (koronę, most lub protezę).

Pierwsza wizyta:

Konsultacja implantologiczna pozwala na określenie warunków  do implantacji, na podstawie  zdjęcia pantomograficznego. Jeżeli warunki kostne pacjenta pozwalają na przeprowadzenie zabiegu, ustalany jest plan leczenia.

Druga wizyta:

Zabieg wszczepienia

Zabieg polega na nawierceniu niewielkich otworów w kości i wkręceniu tytanowych implantów. Trwa ok. 1 godziny i jest całkowicie bezbolesny.

Gwarancja – w przypadku odrzucenia przez organizm implantu, z przyczyn niezależnych od pacjenta, zabieg wykonywany jest powtórnie BEZKOSZTOWO.

Trzecia wizyta:

Odbudowa protetyczna

Po okresie gojenia się wszczepu (od 2 do 6 miesięcy) wykonuje się na nim odbudowę protetyczną. Jej cena jest zróżnicowana i zależy od rodzaju odbudowy i użytych materiałów

Pobierz i wydrukuj Voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na leczenie implantologiczne.

Ważny do 31.12.2016

Voucher Platinum

Jak wykorzystać voucher?

Wystarczy, że umówisz się na wizytę i okażesz wydrukowany voucher, który uprawnia do zniżki w wysokości 200 zł na leczenie implantologiczne.
Ważne aby voucher wykorzystać do końca roku gdyż traci on ważność z dniem 31.12.2016.

 

 

Konsultacja implantologiczna (odliczane od ceny zabiegu) + 300 zł zdjęcie Tomografii Komputerowej 100zł + 300 zł
Wszczepienie implantu ( system Alpha Bio, SuperLine/Dentium, NobelBiocare, AstraTech,3I) 3500 zł
Odsłonięcie implantu i założenie śruby gojącej 400 zł
Regeneracja kostna 2000-3000 zł 
Podniesienie dna zatoki szczękowej 4000 zł 
Korona indywidualna przykręcana na implancie pełnoceramiczna w systemie CEREC 3500 zł
PRZEJDŹ DO PEŁNEGO CENNIKA