• Klinika stomatologiczna Platinum Wrocław

  Klinika Platinum
  to najwyższa jakość usług

 • Implantologia, implanty Wrocław

  Implantologia

 • Stomatologia estetyczna Platinum Wrocław

  Korony
  mosty
  licówki
  na jednej wizycie

 • Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej

  Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej

Udział w programie “Zdrowiej” TVP Wrocław

Serdecznie zapraszamy do oglądania odcinka programu “Zdrowiej” zrealizowanego przez TVP Wrocław, w którym braliśmy udział w grudniu 2015. Program udostępniamy na naszym kanale YouTube:
https://youtu.be/D-KhJnNSToo

Pokaż więcej

Dni Otwarte Philips Sonicare!

14, 15 i 18 Grudnia zapraszamy do naszej kliniki na drzwi otwarte Philips Sonicare. Będziecie mieli okazję przetestować szczoteczkę soniczną i przekonać się na własnych zębach o jej wpływie na higienę jamy ustnej.

Pokaż więcej

Platinum najlepszą kliniką w Polsce

Trwający od kilku tygodni plebiscyt Gali, którego zadaniem było wyłonienie liderów z branży Beauty w całej Polsce, sobotniego wieczoru ogłosił zwycięzców! Jest nam niezmiernie miło poinformować pacjentów naszej kliniki, że zostaliśmy laureatami tego prestiżowego plebiscytu w kategorii najlepsze gabinety stomatologiczne.

To właśnie oni w dużej mierze przyczynili się do tego sukcesu. Jesteśmy dumni, szczęśliwi i jeszcze bardziej zmotywowani. Bardzo dziękujemy za wszystkie glosy oddane na nas. Dziękujemy zarówno naszym pacjentom, jak również osobom które tworzą Klinikę Platinum bo bez nich, nas by nie było!

Pokaż więcej
Pokaż więcej

Piękny uśmiech w ciągu 1h – jednowizytowe pełnoceramiczne leczenie protetyczne w systemie CEREC

Dzięki zaawansowanej technologii CEREC nasi pacjenci mogą zrekonstruować uzębienie już podczas jednej wizyty w Klinice Platinum. Przy pomocy systemu CAD/CAM uzupełnienia pełnoceramiczne w postaci koron, licówek i wypełnień Inlay lub Onlay są opracowywane w ciągu ok 1 h. Zatem podarujmy sobie piękny uśmiech bez tracenia cennego czasu.

 

Pokaż więcej

Nowe lampy do wybielania na wyposażeniu Klinki Platinum

W celu ciągłego doskonalenia jakości naszych usług i asortymentu zakupiliśmy nowe lampy do wybielania. Dzięki nim wybielanie będzie procesem szybszym i skuteczniejszym. W takiej ofercie warto podarować Sobie lub bliskim “Białe Święta” pod choinkę.

Pokaż więcej

Dni otwarte

Klinika Platinum oraz Biomet 3i mają przyjemność zaprosić Państwa na dni otwarte w dniach 21-22 (piątek – sobota) listopada. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się zapoznać z naszą kliniką i ofertą leczenia.

Pokaż więcej

Platinum z nagrodą na Sympozjum CEIA

Pragniemy się podzielić z Państwem zdobyciem prestiżowej nagrody dla Akademii Implantologii i Stomatologii Estetycznej na Jubileuszowym Sympozjum CEIA. To był niezapomniany wieczór, pełen pozytywnych wrażeń.

Pokaż więcej